Kategorie
 
 
 
 
 

Zahradní ratanová pohovka PORTOFINO šedá

Zahradní ratanová pohovka
Zahradní ratanová pohovka PORTOFINO šedá
 
Ušetříte: 20 %
Top
Pohovka PORTOFINO je tradiční a moderní zároveň. Pohovka může být vhodná jako místo na hraní, stejně jako pohodlné lůžko pro odpolední spánek nebo romantické noci pod hvězdami.
Kód:LAW9090G
Výrobce:OLTRE
Dostupnost
Dostupnost: do 21 dní
Běžná cena: 35.733 Kč Vaše cena: 23.625 Kč bez DPH
28.587 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬

Pohovka PORTOFINO je výborným místem pro relaxaci a odpočinek. Svým tvarem vytváří soukromý prostor při čtení knihy nebo vychutnávání odpolední kávičku a chlazeného drinku Po celou dobu horkých letních dnů samotě případně s přáteli.

Díky sklopné stříšce dokáže PORTOFINO dokonale chránit před sluncem a větrem - překrytím vytvoříte stín, nebo ochranu před větrem a letním deštěm. Samotná strech je složena z hliníkových tyčí, takže manipulace je jednoduchá.

Pohovka PORTOFINO je vhodná nejen na doma. Díky jedinečnému vzhledu ji víte použít na terasy hotelů, k venkovním bazénem a střediska budou odpovídat dokonalému vzhledu hotelového SPA

Výběrem ohrúhej pohovky PORTOFINO pro váš domov nebo SPA se vám zvýší pohodlí ve vaší zahradě a nová odpočinková kvalita.

Konstrukce je ze svařovaného hliníku, výplet z kvalitního polyetylénu, čalounění z polyesteru impregnovaného teflonem - může se prát, bez aviváže.


Rozměry: d: 210 x š: 140 x v: 140 cm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze