Kategorie
 
 
 
 
 

Zahradní lehátko ALTEA světlá šedá

Zahradní lehátko ALTEA
 
Ušetříte: 20 %
NovinkaAkce
Kolekce ZUMM je netradiční, moderní a avantgardní kolekce zahradního nábytku vytvořena a určena pro nejnáročnější zákazníky.
Kód:3401
Výrobce:ZUMM
Dostupnost
Dostupnost: do 14 dní
Běžná cena: 5.925 Kč Vaše cena: 3.917 Kč bez DPH
4.740 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬

Luxusní zahradní lehátko ALTEA

Relaxace na pohodlném lehátku na sluneční terase je jedním z malých, ale velmi důležitých potěšeni, které dávají barvu letním dnem. Všem, kteří si chtějí každý den užít každý paprsek slunce velkou měrou, s velkou spokojeností představujeme zahradní lehátko ALTEA - jednoho z nejmladších členů rodiny ZUMM.

Zahradní lehátko ALTEA - jemnost skrytá v jednoduchých tvarech

Stylové, lehké, sofistikované ... Zahradní lehátko ALTEA potěší každého, kdo hledá trend a dokonalý nábytek, který bude svítit na zelené, živé scenérii každé zahrady, terasy a prostoru u bazénu. Model ALTEA dokonale odráží nejnovější trendy ve světě designu. Hladká linie, minimalistická forma a tlumené odstíny šedé přinášejí do vnějšího uspořádání nádech pravého luxusu. Lůžko ALTEA je vybaveno nastavitelným opěradlem, díky kterému můžete přizpůsobit tvar lehátka vašim aktuálním potřebám. Důležité je, že kus nábytku byl profilovaný tak, aby se sladil s křivkami těla, čímž se zajistí komfort při používání. ALTEA zahradní lehátko vypadá skvěle sólo, ale odhaluje svůj plný potenciál v kombinaci s jinými výrobky z linie Zumm.

Kvalita ZUMM - moderní design, vynikající odolnost

ALTEA zahradní lehátko je nejlepším důkazem toho, že perfektní design může jít ruku v ruce s maximální funkčností. Lůžko ALTEA je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku - kovu oceňovaného v nábytkářském průmyslu. Silná, stabilní, odolná konstrukce se nezhorší vlivem UV záření, extrémních teplot a vlhkosti. Hliníkový rám je navzdory své pevnosti lehký, což výrazně usnadňuje přesun nábytku z místa na místo. Důležité je, že lehátka ALTEA nevyžadují pečlivou ochranu během mimosezónního a časově náročné impregnace. Model ALTEA je k dispozici ve třech barevných provedeních - světle šedá, šedá a antracitová, sektory nábytku ALTEA ocení nejen milovníci relaxace v pohodlí vlastní zahrady, ale i podnikatelé, kteří hledají komplexní a spolehlivé řešení pro své podnikání. Výsledkem je, že lehátka z řady ZUMM stále častěji zpříjemňují relax při pobytu hosty hotelů a lázeňských center.

Rozměry:  

d: 194 x š: 57 x v:32 cm

materiál:

Rám - svařovaný hliník
Prášková barva - odstín: hliník
Výplet - polyetylén
Konstrukce je lehká a odolná vůči korozi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze