Kategorie
 
 
 
 
 

Zahradní hliníkový stolek GRENADA

Zahradní hliníkový stolek
Zahradní hliníkový stolek GRENADA
 
Ušetříte: 20 %
AkceSkladem
ZUMM je nekonvenční, moderní a avantgardní kolekce zahradního nábytku, vytvořená a určená pro ty nejnáročnější zákazníky.
Kód:GREN/SW
Výrobce:ZUMM
Dostupnost
Dostupnost: 7-14 dní
Běžná cena: 2.936 Kč ZUMM: Světlá sivá: 1.941 Kč bez DPH
2.349 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬
Příruční stůl GRENADA TEAK

Hledáte malý stolek, který doplní váš relaxační koutek? Standardní stoly neodpovídají zcela vašim představám? Nemohli jste najít lepší! Všem milovníkům odpočinku na terase představujeme stůl GRENADA TEAK - elegantní kus nábytku, který vytvoří harmonické duo s každou pohovkou a zahradní houpačkou.
Příruční stůl GRENADA

Hledáte malý stolek, který doplní váš relaxační koutek? Standardní stoly neodpovídají zcela vašim představám? Nemohli jste najít lepší! Všem milovníkům odpočinku na terase představujeme stůl GRENADA- elegantní kus nábytku, který vytvoří harmonické duo s každou pohovkou a zahradní houpačkou.

GRENADA - plná funkčnost v mini verzi

Malý stůl GRENADA bude ideální pro malé terasy a balkony, kde není dostatek místa pro větší modely. I přes malé velikosti je stůl GRENADA mimořádně praktický. Díky tvaru Zumm se nemusíte přestat opalovat, abyste měli svůj drink a časopis kam odložit. Vždy budete mít u sebe vše, co potřebujete na úplné uvolnění! Geometrická specifická konstrukce umožňuje pohodlné zasunutí nohou stolu pod lehátko.

Zahradní stůl GRENADA - nejvyšší standard pro vaše pohodlí

Designový stůl Grean byl vyroben hlavně z hliníku. Kvalitní kov je lehký, přesto odolný vůči mechanickému poškození a vnějším vlivům. UV záření, déšť, sníh a extrémní teploty neovlivní vzhled a stav hliníkového stolu. V prodeji jsou modely stříkané práškovou metodou ve světle šedé, šedé a antracitové barvě, jemnou dekorací stolů GRENADA je stolová deska z tvrzeného skla. Přirozeně zrnité sklo láme chlad kovové konstrukce a dává designu stylový charakter.
 
 

Dodávají se ve třech barevných provedeních- světlá šedá, tmavá šedá a antracit.

 

 

Materiál:

  • Rám - svařovaný, práškovou barvou potažený hliník - barva: světlá šedá, tmavá šedá a antracit.
  • zajišťuje lehkost, pevnost a celkovou odolnost vůči korozi
  • Tvrzené sklo o tloušťce 8 mm, vysoká odolnost vůči rozbití, resp. prasknutí
  • Sklo - potažené imitací žula

Rozměry:

  • 40cm x 40cm x 54 cm 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze