Kategorie
 
 
 
 
 

Zahradní set PARMA

Zahradní set
Zahradní set PARMA
Zahradní set PARMA
Zahradní set PARMA
Zahradní set PARMA
Zahradní set PARMA
Zahradní set PARMA
Zahradní set PARMA
Zahradní set PARMA
Zahradní set PARMA
Zahradní set PARMA
 
NovinkaTopSkladem
Zahradní nábytek, který se přizpůsobí Vašim potřebám a náladě? Sedací souprava PARMA byla vytvořena pro všechny, kteří chtějí tvořit a zútulnit své prostředí.
Kód:PARMA
Výrobce:SUNS
Dostupnost
Dostupnost: 7-14 dní
BARVA ČALOUNĚNÍ: antracit, Barva rámu: Antracit: 73.862 Kč bez DPH
89.373 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬

Zahradní nábytek, který se přizpůsobí Vašim potřebám a náladě? Sedací souprava PARMA byla vytvořena pro všechny, kteří chtějí tvořit a zútulnit své prostředí. Tento moderní kus nábytku s krásnou povrchovou úpravou a inovatývnym designem přináší do zahrad zcela novou kvalitu. Teakové dřevo, módní grafity, měkké polštáře a působivá, rozsáhlá struktura je receptem pro vytvoření nábytku užitkového umění, vedle kterého nikdo neprojde bez povšimnutí. 

Představujeme Vám zahradní nábytek PARMA v pohodlí kterého se budete cítit jako na nádherných plážích Itálie. Sedací souprava sestává s rozkládacího stolu z hliníku a teakového panelu a sedací soupravy ve tvaru L z hliníkovým rámem a čalouněnými sedadly. Kombinace materiálů s různým povrchem je správnou odpovědí na nejnovější trendy v designu. Navíc všechny materiály tvořící sedací soupravu PARMA jsou plně odolné vůči povětrnostním podmínkám a náhlým změnám počasí. Potahy sedadel a zádových opěrek jsou pokryty hydrofobní textilií, která udržuje bezchybný vzhled navzdory kontaktu s vlhkostí a UV zářením. Modulární design umožňuje hladké a bezproblémové nastavení tvaru nábytku podle momentálních potřeb.

Rozměry:

Rozměry sedací soupravy: šířka 207 cm x délka: 277 cm x výška: 78 cm

  • Výška sedu: 43 cm

Rozměr stolu:

  • Rozměr vrchní desky: Ø 80 x 34 cm
  • Rozměr spodní desky: Ø 60 x 29 cm
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze