Kategorie
 
 
 
 
 
Ratanové stoly a sestavy
 
 

Ratanové stoly a sestavy

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 

 
 

Ratanové stoly v zahradě mají svůj význam

Stůl je jedním z nejdůležitějších prvků zahradní architektury. Dobrý stůl by měl být především funkční. Stabilita a snadno udržovatelná deska jsou nejdůležitější požadavky.

Stoly z umělého ratanu značky OLTRE se vyznačují širokou podstavou z hliníkových profilů. Je při nich dostatek místa pro nohy. Vrchní deska je vyplétaná ratanem, na kterém je kalené sklo o tloušťce 8 mm. Sklo se snadno čistí vlhkým hadříkem.

Zahradní stůlje místem, kde si můžeme vypít kávičku s návštěvou, nebo se v kruhu rodiny promluvit při nedělním obědě. Ideální je když zahradní stůl bude nejen užitečným kusem nábytku, ale také zkrášlí prostor a dodá mu styl. Objevte naše zahradní ratanové stoly a přesvědčte se sami, zda splňují požadavky na funkcionalitu a moderní design.

 

Stoly z umělého ratanu jsou místem pro setkání

Malé, kulaté, s nádechem avantgardy? Nabídka dostupných modelů zahradních stolů je skutečně široká. Je jen na vás, jak si zařídíte svůj prostor. Umístěním malého kulatého stolu z umělého ratanu umožní i na malém balkoně vytvořit útulný koutek na snídani kde uvítáte nový den s úsměvem na tváři. Pokud vám spíše vyhovuje hranatější tvar vyberte si se stolů QUADRO s deskou 60x60 cm nebo 80x80 cm. Větší jídelní stoly v kombinaci s pohodlnými křesly nebo zahradními židlemi jsou ideální pro zahradní terasy nebo na posezení pod hliníkovou pergolou. Originální design a pohodlí udělají z pobytu na čerstvém vzduchu příjemný zážitek.

 

Zahradní stoly z umělého ratanu které okouzlí

Aby vám mohli naše výrobky sloužit co nejlépe po mnoho let, snažíme se o dvě věci - moderní vzhled a nejlepší materiály odolné vůči povětrnostním vlivům. Kombinace lehkého, nekorodujícího hliníkového rámu s neocenitelným výpletem z umělého ratanu je zárukou spolehlivosti a nejvyšší kvality. Stoly doplňují kalené skleněné desky, které odolají i horkým a těžkým jídám. Naše zahradní stolyz umělého ratanu zkrášlí vaši zahradu a designově ji posunou do luxusního standardu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze