Kategorie
 
 
 
 
 
Teakové stoly a sestavy
 
 

Teakové stoly a sestavy

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 

 
 

Teakové stoly do zahrady

Když nás krásné počasí naplňuje pozitivní energií, stojí za to využít naplno možnosti, které nabízí zahrada. Rodinná večeře, víkendové zahradní posezení s přáteli nebo večer se stolními hrami pod otevřenou oblohou jsou drobné radosti, které zpestřují náš každodenní život a přinášejí nám více veselosti a zábavy. Pokud chcete, aby každý teplý den byl zdrojem radosti, postarejte se o svou terasu. Dřevěné jídelní stoly umístěny na terase nebo pod altánem probouzejí potenciál ukrytý ve vaší zahradě.

Masivní dřevěné stoly pro zahradu - příroda v hlavní roli.

Zahradní nábytek je stále vystaven faktorům, které mohou negativně ovlivnit jeho strukturu. Stoly a židle vyrobené z domácích dřevin mohou ztratit svou barvu, častokrát mají sklony k černání nebo se na nich tvoří trhliny. Pro všechny, kteří oceňují přírodní řešení a z praktických důvodů se nechtějí vzdát dřevěného nábytku, vám rádi představujeme dřevěné stoly do zahrady z kolekce VIMINE! Extrémně pevné stoly jsou vyrobeny z teaku, který ve venkovních náročných podmínkách nemá konkurenci. Teakové dřevo je bohaté na přírodní oleje a kyselinu křemičitou. Díky těmto sloučeninám vykazuje materiál nadprůměrnou odolnost vůči mechanickému poškození, ale i vodě a chemickým látkám. Je ideální do zahrady. Nákupem dřevěného teakového stolu získáte ekologický a trvanlivý výrobek, který v bezchybné formě vydrží v zahradě během mnoha let.
V tomto případě jde estetika ruku v ruce s funkčností. Kulaté nebo obdélníkové zahradní stoly s přirozenou strukturou dřeva působí mezi zelení ve vaší zahradě opravdu velmi působivě. Venkovní jídelna se stává centrem rodinného života.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze