Kategorie
 
 
 
 
 

Taburetka GUSTAV

Jméno Gustáv je nejen silné germánské jméno ale podle definice symbolizuje silného muže, který má slávu, poslušnost a sílu.
Kód:GUSTAV TAB
3.683 Kč bez DPH
4.457 Kč s DPH


Jméno Gustáv je nejen silné germánské jméno ale podle definice symbolizuje silného muže, který má slávu, poslušnost a sílu. Není náhoda, že jsme takto pojmenovali naše křeslo. Je vynikající volbou sezení pro ty, kteří touží po stabilitě, pohodlí, jistotě a klidu. Křeslo GUSTAV má v sobě zakomponované prvky královské elegance a je vhodné jak pro domovy seniorů, tak prakticky pro každého, kdo má chuť relaxovat ... jako král.

Křeslo GUSTAV je navrženo nejlepšími designéry a vytvořené polským týmem talentovaných odborníků. Trvanlivé a rafinované detaily vytvářejí jedinečnost a pohodlnost křesla GUSTAV. Díky kvalitním materiálům ze kterých je vytvořeno slouží svým majitelům po mnoho let. Křeslo GUSTAV se dokonale přizpůsobí téměř každému interiéru, k této jeho vlastnosti dopomáhá i fakt, že se vyrábí v různých barevných provedeních.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje. Cena závisí na typu vybraného materiálu.
Dřevěná konstrukce může být vyrobena v různých barevných provedeních a to: přírodní - světlé dřevo, ořech - tmavé dřevo, bílé a černé.

Rozměry:
Výška: 39 cm
Šířka: 44 cm
Hloubka: 44 cm
podrobnosti:
Sedadlo: tkanina
Konstrukce: dřevo
Povrchová úprava: tkanina, 100% polyester
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze