Kategorie
 
 
 
 
 

Sedací vak SOFA - nábytkářská textilie

Řadíte se mezi náročnější zákazníky, který od svého sedacího vaku očekávají ... více? Tak právě pro Vás byl vytvořen sedací vak SOFA.
Kód:SOFA/NT
Výrobce:VIMINE
6.348 Kč bez DPH
7.681 Kč s DPH


Tento designový kus nábytku můžeme bez jakýchkoliv pochybností nazvat skvostem v naší nabídce sedacích vaků. Při tvorbě konceptu interiérového sedacího vaku SOFA bylo naším hlavním cílem spojit nenapodobitelný komfort ze sezení s tradičním designem. Můžeme hrdě prohlásit, že naše úsilí se vyplatilo - představujeme Vám jedinečný, designový a opravdu fantasticky pohodlný sedací vak SOFA.

Kombinace sedacího vaku SOFA spolu s taburetem poskytne Vám a Vaším unaveným nohám výbornou oporu a zasloužený odpočinek a uvolnění po náročném dni. Nechte se rozmazlovat ... Někdy k dokonalému relaxu opravdu netřeba více, než přijít domů a pohodlně se usadit. Plus jako bonus, jeho přirozený, elegantní vzhled působí příjemně a dekorativní v každém prostředí.

Rozměry: 150x70x90 cm

Výška sedu: 35 cm

Objem sedacího vaku: 380-420 litrů

Čištění / Údržba: Vnější obal se dá vyprat na 30 ° C

Výplň: 100% PE

Vnitřní obal: 100% Bavlna
Potahová látka

Materiál nábytkářská textilie je nejen velmi odolný, zároveň je jeho čištění nekonečně jednoduché - prostě sedací vak svlékněte a vnější obal hoďte do pračky a nastavte program na 30 °. Široká paleta barev Vám umožní vybrat si sedací vak, který bude dokonale ladit právě s Vaším interiérem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze