Kategorie
 
 
 
 
 

Rozkládací gauč SCANDIC 2 os

Rozkládací gauč SCANDIC 2 os
Rozkládací gauč SCANDIC 2 os
Rozkládací gauč SCANDIC 2 os
Rozkládací gauč SCANDIC 2 os
Rozkládací gauč SCANDIC 2 os
 
Ušetříte: 15 %
Akce
Móda pro odvážné návrhy, překvapivé řešení a moderní design pokračuje. Prinášíme Vám nový moderní styl nábytku, který je charakteristický svojimijemnými a klasickými tvary a pečlivě vybranými barvami.
Kód:SCANDIC/R/2 karbon ET95
Dostupnost
Dostupnost: do 21 dní
Běžná cena: 30.542 Kč Barva dřeva a výpletu: Natural, Látka RICH: Písková ET22: 21.455 Kč bez DPH
25.961 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬
Móda pro odvážné návrhy, překvapivé řešení a moderní design pokračuje. Prinášíme Vám nový moderní styl nábytku, který je charakteristický svojimijemnými a klasickými tvary a pečlivě vybranými barvami. Přesně v tomtoduchu je navržena Rozkládací sedací souprava SCANDIC 2 os, která zahrnuje: dvě pohovky (dvoulůžkový a třílůžkový), křeslo, pohovku a lehátko. Designéři sedací sérieSCANDIC chtěli svým návrhem apelovat na milovníky klasické formy v modernomprevedení. Elegance soupravy se může plně projevit v jejím správném uspořádání ve výběru odstínu čalounění.

Stylovost a funkčnost.

Měkká, flexibilní polyuretánovávýplň Vám zajistí dokonalý komfort ze sezení, čalounění je příjemné na dotykno zároveň extrémně odolné. Sedací soupravu SCANDIC lze sestavit jednotliv kusů tak, aby plně vyhovovala Vašim představám a potrebám.Zaujímavým řešením uspořádání jednotlivých částí soupravy SCANDIC-představuje lehátko SCANDIC v barokním stylu, které v kombinaci s pohovkou a křeslem SCANDICvytvoria z Vaší obývacího miestnostioázu pohodlí a relaxu.

Rozměry:

Výška: 92 cm

Výška sedu: 47 cm

Šířka: 151 cm

Hloubka. 82 cm

Hloubka sedu: 60 cm

podrobnosti:

Sedadlo: tkanina

Konstrukce. dřevo

Povrchová úprava: tkanina, 100% polyester

Výplň: vysoce-elastická pěna

Rozkládací: ano

Rozměry rozkládací části: 113 x 180 cm
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze