Kategorie
 
 
 
 
 

Křeslo ušák COZYBOY

Křeslo ušiak COZYBOY
Křeslo ušák COZYBOY
Křeslo ušák COZYBOY
Křeslo ušák COZYBOY
Křeslo ušák COZYBOY
 
Ušetříte: 15 %
Akce
Nejlepším receptem na efektivní odpočinek je především pohodlný nábytek. Pohodlné a krásné, tak jako nábytek Cozyboy. Kolekce zahrnuje: křeslo, podnožku a dvě pohovky, dvojkřeslo a trojkřeslo, což je celé centrum domácí relaxace.
Kód:COZYBOY
Výrobce:VIMINE
Dostupnost
Dostupnost: do 21 dní
Běžná cena: 14.576 Kč Látka RICH: Písková ET22: 10.240 Kč bez DPH
12.390 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬

Cozyboy křeslo zaručuje svým majitelům královský odpočinek. Krásné tvary připomínají barokní, elegantní interiéry. Přizpůsobeny požadavkům modernosti, útulné a elegantní, vypadají skvěle v různých provedeních. Dokonale se hodí ke komodě s klasickým kobercem nebo skvělé doplní charakter a prolomí monotónnost minimalistických interiérů. Retro křeslo Cozyboy je k dispozici v různých barevných provedeních a splní i nároky náročného zákazníka. Ztraťte se ve svém oblíbeném pohodlném retro křesle a ponořte se do svých myšlenek. Sedět, číst, dívat, odpočívat. To je smysl našeho křesla. Pohodlné křeslo je synonymem komfortu a dobrého designu. Vaše osobní, relaxační zóna - pohodlné křeslo pro vaše myšlenky. Moderní křeslo nebo tradiční skandinávské křeslo. Prohlédněte si naši nabídku: retro křeslo, křeslo gauč nebo pohodlné křeslo s opěrkou. Najděte designová křesla pro sebe, křesla do obývacího pokoje, křesla do kavárny nebo restaurace - solidní, fenomenální, určené pro náročné použití. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejvíce vyhovuje! Dostupné barvy čalounění a dřeva. Cena závisí na typu zvolené látky.
Dřevěné prvky povrchové úpravy produktu mohou být vyrobeny v následujících barvách: přírodní - světlé dřevo, ořech - tmavé dřevo, bílá a černá.
Upozorňujeme, že všechny rozměry čalouněného nábytku jsou uvedeny v cm s tolerancí +/- 2%.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze