Kategorie
 
 
 
 
 
Ochranné kryty na sedací soupravy
 
 

Ochranné kryty na sedací soupravy

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 

 
 

Ochranné kryty na zahradní soupravy ocení každý

 

Při plánování zahradních úprav věnujeme největší pozornost výběru zahradního sezení. Právě zahradní sedací souprava dělá z běžného prostoru místo na setkání a odpočinek. Právě díky ní mají letní posezení v exteriéru takovou jedinečnou atmosféru.

Všichni víme, že proměnlivé počasí nemá na stav zahradních sestav právě nejlepší vliv. Ani nejkvalitnější materiály používané pro jejich výrobu nezabrání bez přiměřené ochrany změnám na jejich vzhledu. Výrobci exteriérového nábytku naplňují očekávání lidí, pro které je nejvyšší prioritou kvalita. Jedním z praktických řešení je široký sortiment ochranných obalů na zahradní soupravy. Využitím jednoduchého řešení si místo společných rodinných posezení a místo setkání s přáteli zachová bezchybný vzhled na dlouhá léta.

 

Ochranné kryty z nových materiálů na zahradní nábytek

 

Obaly na sedací soupravy na terase nebo balkoně značky AeroCover jsou vyrobeny z měkkého polyesteru. Nízké teploty nemají nepříznivý vliv na jeho kvalitu, neztuhne ani nepraskne. Speciální membrána zabezpečuje přiměřené proudění vzduchu, takže vlhkost pod ochranným krytem nekondenzuje. Vzdušný materiál účinně omezuje tvorbu hub, plísní a bakterií, pro které je vlhkost ideálním prostředím pro šíření.

Materiál krytu je lehký a díky speciálnímu sáčku, který je také součástí dodávky, nemáte problém s úschovou obalu když jej nepoužíváte.

 

Obaly na nábytek vyrobené v souladu s životním prostředím

 

Zakoupením ochranného krytu AeroCover pro soupravu zahradního nábytku poskytnete svému nábytku nejvhodnější ochranu a současně pomůžete i matce přírodě. Všechny výrobky od této holandské značky, které můžete najít na stránkách www.drstudio.cz a www.bamboo.sk jsou k ekologické a recyklovatelné.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze