Kategorie
 
 
 
 
 

Zátěž na ochranné kryty

Ušetříte: 10 %
Kód:7812x
Výrobce:Výrobca 4
Dostupnost
Dostupnost: do 14 dní
Běžná cena: 472 Kč Vaše cena: 351 Kč bez DPH
425 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬

Podrobnosti o produktu: 

✓ Prodyšný materiál AeroCover® je vodotěsný, snižuje kondenzaci a zabraňuje růstu plísní  

✓ silný a lehký polyester RIPSTOP  

✓ Snadno se používá, zabírá málo místa, když se nepoužívá 

✓ Má šňůru se dvěma zátkami k zajištění pevného uložení 

✓ Sada obsahuje - 4 ks

Kryty pro zahradní nábytek AeroCover nabízí širokou škálu sestav v různých tvarech a velikostech. Pro rohové sedačky nabízíme kryty ve tvaru L nebo sady rohů. 

Kryty pro zahradní deštníky 

Jedním z nejdůležitějších prvků na ochranu před sluncem a někdy i proti dešti ve vaší zahradě je deštník. Deštníky potřebují ochranu před nečistotami a vyblednutím, když se nepoužívají. Pláště deštníku AeroCover redukují kondenzaci a zabraňují plísni na krytu deštníku. Když používáte systém AeroCover, vaše slunečníky získají delší životnost před vyblednutím a nezvratným znečištěním.

Ochranné kryty na gril 

Díky krytu na gril vaše zařízení bude vždy vypadat jako nové. Ochranné kryty na gril AeroCover chrání před nečistotami a deštěm, snižují kondenzaci a snižují riziko koroze. AeroCover nabízí univerzální kryty pro všechny typy grilů - uhlí i plyn.  

 ► Obaly na uložení polštářů   

Uložte polštáře z vašich zahradních sestav snadno díky prodyšným krytem AeroCover. Díky nim budou vaše polštáře udržovat čistou a vhodnou ochranu před nečistotami a plísněmi. Aerover nabízí ochranné vaky pro malé polštáře a větší sedadla a zádové polštáře ze zahradních setů.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze