Kategorie
 
 
 
 
 

Trojkřeslo ZUGO

Kód:ZUGO/3
25.003 Kč bez DPH
30.254 Kč s DPH


Jaká by měla podle Vás být perfektní sedací souprava? Někdo Vám řekne, že má být pohodlná a módní, podle druhého, má být hlavně pěkná a elegantní. A jaký názor máte vy? Má být Vaše ideální sedací souprava robustní? Tvrdá? Odolná vůči špíně? Ideální sedací souprava by podle Vás měla kombinovat všechny tyto vlastnosti, ale bohužel, neexistuje? Dovolujeme si představit Vám sedací soupravu ZUGO, která Vám dokáže, že Váš sen o dokonalé sedací soupravě se u nás stal skutečností.

Sedací souprava ZUGO 3 os. dokonale splní Vaše představy o relaxaci a dekoraci. Jedná se o druh moderního nábytku, který je charakteristický svou univerzálností. Její výrazné tvary zjemňuje prošívání na rozích a knoflíkové detaily jí dodávají nádech minulosti. Sedací souprava ZUGO dokonale dozdobí jako interiér Vaší obývacího pokoje, tak i kanceláře. Zpříjemní posezení v kavárnách, či čekárnách nebo hotelových halách. Módní vazby tkaniny a přírodní odstíny barev zdůrazňují exkluzivitu pohovky.

Všichni máme rádi designové věci, vytvořené s dobrým vkusem a určené pro dokonalou relaxaci. Designéři sedací soupravy ZUGO v ní zkombinovali komfort, se spolehlivostí a dobrým vkusem - velmi rozumné trio.

Rozměry:

Výška: 82 cm

Šířka: 210 cm

Hloubka. 83 cm

Hloubka sedu: 62 cm

podrobnosti:

Sedadlo: tkanina

Konstrukce: dřevo

Povrchová úprava: tkanina: 81% polypropylen + 19% polyester

Výplň: vysoce-elastická pěna

Rám: kov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze