Kategorie
 
 
 
 
 

Sedací vak Vetsak - velur large platinový

Co odlišuje sedací vak vetsak odlišuje od ostatních sedacích vaků? Kvalita použitých materiálů a zejména našich náplní. Flexibilní a jemná pěnová náplň se optimálně přizpůsobí vašemu tělu a zaručuje dokonalý komfort sezení.
Kód:VSLCBCV131
Výrobce:Výrobca 3
Dostupnost
Dostupnost: do 14 dní
Vaše cena: 10.615 Kč bez DPH
12.844 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬
Představujeme Vám vrchol naší nabídky sedacích vaků a to luxusní sedací vaky značky Vetsak - Cape Town. Sedací vaky Vám zaručí nezapomenutelný komfort s jedinečnou výplní. Tyto luxusní sedací vaky jsou vyrobeny z unikátní hybridní paměťové pěny - Hybrid Memory Foam.

Díky revoluční výplni Hybrid Memory Foam se vytvořila nová generace udržitelných sedacích vaků. Měkčí, jemnější a silnější než kdykoliv předtím. Nová vylepšená hybridní paměťová pěna se flexibilně přizpůsobí jakémukoliv tělu a dosáhne nové dimenze v pohodlí sezení.

Dosáhli jsme dokonalost v segmentu sedacích vaků

Luxusní Velur, tkanina králů, je dlouholetým příkladem elegance, kvality a trvanlivosti již od 18. století. Použitím jen těch nejkvalitnějších materiálů a ručně vybraných velurové tkanin, které se dodávají v různých bohatých, dekadentních barvách, jsme dosáhli eleganci a luxus sedacích vaků. Krémová a sametová struktura je nejen neuvěřitelně měkká, ale také působivě silná.
Vnější látka: 98% Polyester 2% Ostatní
Vnitřní výplň: 80% polyester 20% bavlny
Oděru vzdornost: 30.000 cyklů
Hmotnost: 510 g / m²
Péče: Lze prát v pračce při teplotě 30 ° C
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze