Kategorie
 
 
 
 
 

Sedací vak Vetsak - samet large tmavošedý

Co odlišuje sedací vak vetsak odlišuje od ostatních sedacích vaků? Kvalita použitých materiálů a zejména našich náplní. Flexibilní a jemná pěnová náplň se optimálně přizpůsobí vašemu tělu a zaručuje dokonalý komfort sezení
Kód:VSLCBVE02
Výrobce:Výrobca 3
Dostupnost
Dostupnost: do 14 dní
Vaše cena: 8.665 Kč bez DPH
10.484 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬

Jsme hrdí na to, že Vám můžeme představit vrchol naší nabídky sedacích vaků - luxusní sedací vaky značky Vetsak. Tyto Sedací vaky Vám zaručí nezapomenutelný komfort s jedinečnou výplní. Tajemství spočívá v tom, že sedací vaky jsou vyrobeny z unikátní hybridní paměťové pěny, která nabízí stabilitu a vytváří úroveň komfortu, která daleko přesahuje úroveň běžných sedacích vaků.

Tento inovativní design a komfort představuje novou éru sedacích vaků.

Současná kolekce tkanin je měkká a dodává pohodlí Vašemu domovu.

Pokud hledáte tkaninu, která je určitě jednou z nejlepších na trhu, pak samet je přesně to, co hledáte. Samet neohrožuje trvanlivost nebo komfort. Vyrobeno z vysoce kvalitní, super jemné tkaniny, kde budete mít pocit, jako byste se rozplynuly přímo dovnitř sedacího vaku. Pokud hledáte odvážný, jasný a neuvěřitelně pohodlný luxusní sedací vak, tak ten v sametovém provedení je ta správná cesta pro Vás.

Kdyby všechny volby v životě byly take jednoduché ...

Vnější látka 100% polyester,

Výplň - hybrid paměťová pěna: 80% polyesteru 20% bavlny

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze