Kategorie
 
 
 
 
 

Podlahová lampa SHERLOCK

Je to krásné, drahý Watson! - Řekl by Sherlock Holmes, kdyby v naší nabídce narazil na velmi působivou, třpytivou lampu Sherlock. Jehonadšenie by bylo pochopitelné.
Kód:SHERLOCK
Vaše cena: 6.977 Kč bez DPH
8.442 Kč s DPH


Je to krásné, drahý Watson! - Řekl by Sherlock Holmes, kdyby v naší nabídce narazil na velmi působivou, třpytivou lampu Sherlock. Jehonadšenie by bylo pochopitelné. Její neobvyklý charakter - kombinace kovu a dřeva- by dokonale zapadly do atmosféry bytu na Baker Street 221b. A do mnohoďalších bytů.

Lampa, nejen pro detektiva.

I nejznámější detektiv určitě potřeboval dobré a silnéosvetlenie. Nepotřebujete řešit složité případy na to abyste měli rovnaképotreby, co se týká lampy. Podlahová lampa SHERLOCK vypadá nádherně. Moderní ve svojejklasickej formě vychází z klasických osvědčených postupů - z nádychomminulosti no zároveň modernosti. Proto je tato lampa SHERLOCK univerzálnymkusom nábytku - je v harmonii s místností, kterou v klasickém štýlerozsvieti. Když je dobré světlo, snadněji se všimnou detaily, také jak jsou v ňomneprehliadnuteľné radosti každodenního života.
Rozměry:
Výška. 170 cm
Průměr stínidla: 20 cm
podrobnosti:
Konstrukce: dřevo
Stínidlo: kov
Počet žárovek: 2
Žárovka: E27
Maximální výkon žárovky: 40W
Žárovka v balení: ne
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze